Chcete vašu značku posunúť dopredu?

V dnešnej dobe už billboardové kampane nestačia

Marketingová komunikácia sa presúva na internet. Radi vám pomožeme rozbehnút vaše aktivity v tejto platforme pomocou content marketingu, ktorý náš tým ovláda na jednotku.

Pokiaľ vám chýba sponzor, chcete zorganizovať marketingovo úspešnú športovú akciu, chcete získať nové športové posily do klubu vždy ste tu na správnom mieste.

Zariadime to za vás,

aby ste sa mohli venovať čisto vašim športovým cieľom.

Pomôžeme Vášmu klubu s marketingom, či už ide o poradenstvo, tvorbu webu, správu sociálnych sietí, PPC kampaní, tvorbu obsahu či videa alebo so získavaním financií od sponzorov. Prečítajte si o tom viac.

ÁNO, CHCEM!

Čo ponúkame

Komplexný marketing

Mate málo času a chceli by ste všetky marketingové aktivity preniesť na nás? Spoločne vymyslíme dlhodobú stratégiu a komplexne zastrešíme Vašu propagáciu. Budeme tvoriť správny obsah, spravovať Vaše sociálne siete, tvoriť kampane. Získame Vám sponzorov. Pomocou dlhodobej spolupráce splníme všetky Vaše ciele, ktoré chcete dosiahnuť.

Poradenstvo

Chcete si marketing zabezpečiť sami, ale neviete ako? Radi Vám poradíme ako sa uberať, poprípade vymyslíme stratégiu ako postupovať. Poradíme Vám ako zorganizovať úspešnú športovú akciu, poprípade ako vymyslieť kampaň na nábor detí.

Tvorba webu

Vytvoríme Vám webové stránky na mieru, aby Vás potenciálni záujemcovia ľahšie našli. Spoločne zistíme, aký obsah na stránke potrebujete a vymyslíme vhodné rozmiestnenie prvkov na stránke.

Správa sociálnych sietí

PPC kampane

Je nepríjemné ak Vás niekto hľadá, ale nemôže Vás nájsť. Prichádzate o množstvo príležitostí, ktoré sa môžu naskytnúť. My Vás ukážeme svetu. Pomocou PPC kampaní Vás každý, kto Vás hľadá, ľahko nájde a dozvie sa tie správne informácie.

Oslovovanie sponzorov

Hľadanie sponzorov a oslovovanie ich končí často frustráciou a nezdarom. My však vieme ako na to a urobíme to za Vás. Nájdeme potenciálnych sponzorov, oslovíme ich vhodným spôsobom a Vy nemusíte pohnúť ani prstom.

Tvorba obsahu

Všetky komunikačné platformy potrebujú správny a dobrý obsah, aby mohli fungovať tak, ako majú. Vieme, že to zaberie veľa času, ktorý potrebujete na iné aktivity. Preto ho budeme tvoriť za Vás. Využijeme našu kreativitu, aby sme oslovili potenciálnych fanúšikov a možno aj Vašich budúcich úspešných športovcov.

Tvorba videí

Videá v dnešnej dobe hýbu svetom. Nie je tomu inak ani v marketingovom prostredí, pri oslovovaní fanúšikov. Je to super spôsob, ako získať pozornosť a ukázať dobrý obsah. Ak by ste chceli tieto benefity využiť pre Váš šport, pomôžeme Vám s tým.

Aký je postup spolupráce?

Prídeme osobne za vami,

podiskutujeme a problémoch, ktoré by ste chceli vyriešiť, nastavíme ciele aké by ste chceli dosiahnuť.

Práca kvapná málo platná,

preto aj my potrebujeme nejaký čas na premyslenie najvhodnejšej stratégie a kampane, ktorá bude sedieť presne vám na mieru.

Odprezentujeme Vám naše riešenia,

a to ako by sme si predstavovali našu kampaň. Rozhodnutie je stále na Vás. Pokiaľ Vás to nezaujme, nič sa nedeje. Nezaplatíte ani euro. Ale pokiaľ sa Vám naše riešenie bude páčiť, budeme sa tešiť na práve začatú spoluprácu.

Dospejeme k dosiahnutiu cieľa,

stanoveného cieľa a k benefitom pre všetky zúčastnené strany.